סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

title
סופטק ויז'ן בע"מ – שרות וידע מעבר לטכנולוגיה,   ח.פ. : 513709204. 
תנאי שימוש ורכישה אלה ("התקנון") מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת ביצוע הזמנה באתר. קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין חברת סופטק ויז'ן בע"מ (להלן "החברה"). השימוש בתקנון זה בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד, והוא מתייחס באופן שווה לשני המינים.
1.אופן הקנייה : בכדי לרכוש באתר על הקונה להחזיק כרטיס אשראי בר תוקף וכתובת דוא"ל תקפה. על הקונה למסור את פרטיו המדויקים: שם מלא, מס' תעודת זהות, כתובת מלאה, מספרי טלפון, כתובת דוא"ל ופרטי כרטיס האשראי. יודגש: אחריותו של הקונה היא למסור את הפרטים המלאים והנכונים. מסירת פרטים חלקיים ו/או מוטעים ו/או כוזבים, לבד מהיותה עבירה על החוק (אשר עלולה לגרום לנקיטת הליכים משפטיים), עשויה לעקב את תהליך הטיפול בהזמנה.
רוב הפריטים המוצעים למכירה באתר מלווים בתמונות אשר נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו של המוצר כולל מע"מ כפי שיעורו באותו מועד. המשתמש באתר יכול להוסיף לעגלת הקניות כל פריט הקיים במלאי, לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מעגלת הקניות בכל עת. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך תשלום.
רוב הפריטים המופעים באתר נמצאים במלאי בד"כ.
ההזמנה שביצעת עוברת למחסננו, שם נאספים הפריטים ממדפי המחסן ונשלחים לאריזה. רק אז יחוייב חשבונך וההזמנה תועבר למשלוח. הפריטים המופיעים באתר הם כל הפריטים שמופיעים בקטלוג המוצרים שלנו. במידה ופריט מסוים בהזמנה אינו נמצא במחסן, הוא יוזמן, ובמקביל תישלח אליך הודעה בדוא"ל בדבר עיכוב במשלוח.
במידה והמוצר אינו קיים במלאי נציג שירות של החברה יצור קשר עם הלקוח ויעדכן אותו בדבר בתוך מועד קצר מעת קבלת ההזמנה.    
המחיר המופיע באתר מיועד עבור רכישה ישירות מהאתר, במקרה של רכישה כולל התקנה יתכן שינוי במחיר המוצר.
2. תשלום : התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים. כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL. בנוסף לטכנולוגית ההצפנה, כל הנתונים נשמרים ומאובטחים מאחורי חומת-אש (Firewall).
ניתן לשלם גם ע"י העברה בנקאית/שיק בתיאום טלפוני / ע"י הגעה למשרדנו.
החיוב בכרטיס האשראי יעשה במועד שליחת המוצר ללקוח.
3. החזרת מוצרים : ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנקנה אצלנו עד 14 יום מיום קבלת המוצר, ובתנאי שאריזת המוצר לא נפתחה, לא נעשה בו שימוש והוא נראה במצב פיזי תקין וחדש לחלוטין. ברגע שמוצר נפתח לא ניתן יהיה להחזירו.במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח ובניכוי 5% מעלות המוצר, או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם, עפ"י הקבוע בחוק.
ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי החברה, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת (במקרה כזה האחריות על אובדן / נזק לציוד באחריות הלקוח בלבד).
למען הסר ספק, אין החברה מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.
5. אחריות : זמן האחריות הניתן עבור כל מוצר מצויין הן בעמוד המוצר באתר והן על גבי חשבונית הקנייה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י החברה בעוד עבור מוצרים אחרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.
מומלץ : במקרה של זיהוי תקלה טכנית במוצר הקונה יתקשר איתנו טלפונית לוודא שאכן התקלה לא ניתנת ל"פתרון טלפוני", לאחר וידוא התקלה אנו ננחה האם להביא את המוצר אלינו או אל מעבדת היבואן .
האחריות תינתן במעבדה בלבד (אלא אם כן סוכם אחרת בעת הרכישה ובכתב), האחריות תנתן עם הצגת חשבונית הקנייה המקורית. במקרים מסוימים יידרש הלקוח להשאיר את המוצר לתיקון ו/או לבדיקה במעבדה. באם הלקוח ירצה שהחברה תשלח אליו מוצר לאחר תיקון / החלפה הוא יחוייב בדמי משלוח בהתאם לאופן השילוח.
בכל מקרה ולמען הסר ספק יצוין כי האחריות אינה כוללת נזק כתוצאה משימוש לא נכון, אכסון ותחזוקה
לקויה, נזק פיזי שנעשה למכשיר, או נזק תפקודי שנגרם כתוצאה מנזק פיזי.
6. הצהרת פרטיות : סופטק ויז'ן בע"מ מחוייבת לשמירת הפרטיות שלך, הלקוח. על מנת להשלים את תהליך הקנייה, עליך למסור את פרטיך האישיים, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, ופרטי כרטיס אשראי. מידע זה מאפשר לנו למלא אחר הזמנתך במדויק ואנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לכל גורם אחר להוציא חברות האשראי ושלא יעשה בו שום שימוש מעבר לביצוע הרכישה באתר זה.
אנו פועלים ככל יכולתנו בהקצאת משאבים ונקיטת אמצעים מחמירים למנוע חדירה כלשהי לאתרנו ולמניעה של פגיעה אפשרית בפרטיותכם ואולם אין באפשרותנו להבטיח זאת באופן מוחלט. לפיכך, בהסכמתך לתקנון זה הינך מצהיר ומאשר, כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדנו ו/או נגד מי מטעמנו עקב פגיעה ו/או תקלה כאמור.
7. משלוח : האתר שם דגש מיוחד על הגינות עם הלקוח ולכן דמי המשלוח שלנו הינם המחיר האמיתי של הטיפול והמשלוח. המשלוחים שלנו מבוצעים על ידי שירות שליחים בהתאם לאופי המוצר, ובהתאם גם עלות המשלוח משתנה בין המוצרים. בחלק מהמוצרים אפשרנו בחירה בין אמצעי שילוח שונים, עם או בלי הפרשים במחיר. בד"כ המשלוח יגיע אליך תוך עד  5 ימי עסקים, אלא אם כן צויין במפורש אחרת עבור מוצר מסויים.
ניתן להזמין את המוצרים ולבוא לאסוף את ההזמנה ממשרדינו בתיאום מראש. ניתן לשלם על ההזמנה בכרטיס אשראי / מזומן / שיק / הפקדה בנקאית / בעת קבלתה במשרדינו. בכל מקרה אין אפשרות לבוא לקבל מוצרים ללא הזמנה מסודרת באתר או בטלפון.
המוצרים יסופקו לקונה הישיר שנרשם באתר, במעמד המסירה על הלקוח להזדהות בפני השליח/מוכר באמצעות תעודה מזהה והצגת כרטיס האשראי איתו בוצעה הרכישה. האתר שומר לעצמו את הזכות לא לספק מוצרים לאדם אשר לא יזדהה. במקרה זה יחויב הלקוח בהובלה נוספת במידה והספק יתבקש להגיע שנית לצורך מסירת המוצר או בדמי ביטול כמפורט בסעיף 4.
אנו ו/או ספקים חיצוניים ו/או מי מטעם אלה ("ספק") לא נישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים שייגרמו כתוצאה מאירועים שאינם באחריות או בשליטה של הספק, לרבות שביתות או השבתות, תקלות במערכת מחשבים/תקשורת/דואר אלקטרוני, פעולות איבה ו/או כח עליון כלשהו. בהתקיים אירועים כאלה, תהיה החברה זכאית להודיע לקונה על ביטול ההזמנה, כולה או חלקה, ובהתאם לכך לחייב את המזמין בתשלום.
8.0  האתר אינו אחראי לתכנים המפורסמים בקישורים (links) הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.
8.1  האתר או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
8.2   משום המידע הרב באתר יתכנו טעויות תמימות - מוסכם בזאת שהנ"ל לא ישמשו עילה                      לתביעה.
8.2  באם תידרש בוררות משפטית - מקום הבוררות יהיה בעיר טבריה בלבד.
 
9. שירות לקוחות :  בכל בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות ו/או התמיכה הטכנית על מנת לקבל עזרה טלפונית בטלפון 03-6968777 בשעות הפעילות המפורסמות באתר. מחוץ לשעות הפעילות ניתן לפנות באמצעות מערכת הפניות המשולבת באתר. 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo