סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

לוח חכם magic board 81

מכירים את הציור המפורסם שמתאר את התפתחות האדם המודרני לאורך האבולוציה, עכשיו קחו את הציור הזה רק שבמקום בני אדם ?(או יצורים מוזרים אחרים שדומים לאדם), שימו את לוח הגיר הירוק בשלב הראשון ואת הלוח החכם בשלב הסופי. כן ממש כמו באבולוציה הביולוגית, מייצג הלוח החכם את כל ההתפתחויות והצרכים שהשפיעו על יצירתו.
למעשה מדובר בלוח כיתה רגיל, שאפשר לכתוב עליו  (בטוש מחיק בלבד אחרת זה סתם ואנדליזם), להקרין עליו באמצעות מקרן(כי הוא שטוח וחלק ממש כמו מסך רגיל) והכי חשוב לפעול על גביו ממש כאילו היה מסך המגע של הטאבלט או הסמארטפון האישי שלכם.
באמצעות תוכנות ייעודיות המוטמעות בלוח, ניתן לחבר אותו למחשב, וממש כמו המקרן האינטראקטיבי להפוך אותו ל"מגרש המשחקים" של המורה או המרצה. לפתוח יישומים במחשב, לעבד נתונים, לבצע עיבודים גראפיים בסיסיים, ולבצע פעולות גרור והשלך, ממש כמו בכל מחשב לוח, אלא שהפעם מדובר בלוח בגודל מרשים במיוחד של 81 אינץ'(דיאגונל).
הלוח החכם הוא חזית הקדמה הטכנולוגית בכל מה שנוגע לחינוך והעברת תכנים בכיתה של המאה ה-21. בעזרת הלוח יכול המורה או המרצה, לעבוד בצורה אינטראקטיבית על החומר הנלמד בכיתה, להדפיס את החומר ישירות מהלוח ולבצע פעולות נוספות שבעבר נדרשה שרשרת שלמה של מכשירי עזר כדי לבצע אותן (מישהו אמר מכונת סטנסילס?).
במערכת חינוך בה לומדים ילדים שנולדו עם סמארטפון ביד, ואת שיעורי הקריאה שלהם הם מבצעים על גבי טאבלט או קינדל, היה זה אך טבעי שיימצא הכלי אליו יכולים הילדים להתחבר. חשבו על כיתת לימוד בה שיעורי הבית מועברים ישירות מהלוח החכם אל הטאבלט של התלמיד ("לא הספקתי להעתיק את שיעורי הבית כבר לא נשמע כתירוץ רלוונטי כל כך...), או כיתה בה התלמיד מציג את הפרוייקט אותו ביצע ללא צורך באביזרים נלווים מלבד הסמארטפון שלו או מחשב הלוח.
יחד עם כל השבחים חשוב שנודה על האמת ונאמר כי ללוח החכם ישנן כמה מגרעות שפוגעות בחוויית הלימוד. ראשית המורה או המרצה ייאלצו במהלך כל השיעור לעמוד בדרך כלל כשגבם אל הכיתה ויהיו עסוקים בתפעול הלוח החכם, מה שמוריד את אמת הקשר הישיר של המורה עם התלמידים. בנוסף לכך יש לקחת בחשבון כי המורה מבלה במשך זמן רב מול מסך מואר בעוצמה בחדר חשוך, מה שעלול להוות מטרד ממשי בשימוש ארוך מדי.
עכשיו אחרי שאנחנו מבינים מה טוב(וגם מה פחות טוב) בלוח החכם, נוסיף את הפרטים הפחות חינוכיים אבל לא פחות חשובים, כמו העובדות כי מדובר בלוח סינתטי ללא קרינה אלקטרומגנטית, ידידותי לסביבה, וזקוק למתח חשמלי נמוך במיוחד של כמה וולטים בודדים (הזנה בכבל USB בלבד), כך שיחידת אל-פסק מאפשרת את המשך עבודתו גם בהפסקות חשמל, ורצף השיעור איננו מופרע.
סיכום? – גם אני רוצה אחד כזה.

 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo