סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

עגלת, ארון אחסון וטעינה למחשבים ניידים - 36 תאים

בשנים האחרונות משקיעים מדינת ישראל בכלל ומשרד החינוך בפרט, מיליוני שקלים בקידום תוכניות חינוך שיביאו למהפיכה חינוכית מבחינה טכנולוגית, ויקרבו את התלמידים אל האמצעים הטכנולוגיים של המאה ה-21. אחד האמצעים החשובים בתהליך היה הכנסתם של אלפי מחשבים ניידים לבתי הספר, במטרה לעבור למערכי שיעור מבוססי מחשב, כאשר התלמידים יכולים לבצע את כל מטלות השיעור על מחשבי בית הספר. מעבר לשיטות הלימוד הוקמו ברחבי הארץ במכללות, אוניברסיטאות ובתי ספר מעבדות מחשב וספריות המבוססות על מחשבים ניידים.
כל העובדות הללו לא היו חשובות לו לא היתה נוצרת בעיה של אחסון המחשבים וטעינתם באופן ראוי ובטוח. מחשבים ניידים מטבעם זקוקים לטעינה רבה, ואין כיום את היכולת להתאים את התשתיות במוסדות הקיימים למערכים החדשים כך שליד כל שולחן ימוקם גם שקע חשמלי, מעבר לסכנה ולסירבול הכרוכים בכך.
למטרה זו מייצרת חברת סופטק ארונות אחסון וטעינה העונים על הצורך החשוב הזה.
החברה מייצרת כיום ארון/עגלת אחסון ניידת, המכילה מקום לאחסון וטעינה בו זמנית של עד36 מחשבים ניידים בו זמנית. העמדה ניתנת לניוד על גבי גלגלי סיליקון מוסבים, או לעיגון למיקום קבוע. אחת התכונות הנחמדות של העגלה היא שכל ספקי הכח של המחשבים ממוקמים בתא נפרד ואינם נמצאים יחד עם המחשבים כך שנמנעת פגיעה בציוד עקב התחממות יתר או נזקים מגנטיים.
המחשבים מאוחסנים בתאים בעלי משטחי פלסטיק להגנה מפני שריטות, כשספקי הכח מאוחסנים מעליהם והגישה אליהם היא דרך דלת המתרוממת בעזרת בוכנות מתאימות, ואשר ניתנת לנעילה להגנה על הציוד ולמניעת התחשמלות.
מיותר לציין שכחברה המקפידה על סטנדרטי ייצור גבוהים, דאגה סופטק לכך שהארון יכיל באופן אינטגרלי מפסק חצי אוטומטי, למניעת התחשמלות או עומס יתר כתוצאה משימוש לא נכון בציוד. הארון מגיע במידות נוחות לשימוש של 119X119X55 ס"מ, ונבנה בהתאם לדרישות שפורסמו על ידי משרד החינוך, והוא מגיע עם אחריות חברה למשך 12 חודשים.
לסיכום ניתן לומר כי בבית הספר המקפיד על חינוך טכנולוגי – הארון הזה הוא בבחינת ציוד הכרחי.

 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo