סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

עמדת מידע אינטרקטיבית - דגם שמפניה

בעולם בו הנגישות למידע הופכת כלי חיוני בקיום כל פעילות כלכלית ארגונית, יש חשיבות הולכת וגדלה להנגשת המידע גם במקומות פחות קונבנציונאליים, כמו כנסים ארגוניים, מפגשים חברתיים ואפילו אירועים פרטיים, היכולים לייצר ערך מוסף עבור הארגון או העסק. עמדת המידע האינטראקטיבית של חברת סופטק היא אחד הכלים היעילים ביותר בשוק, להנגשת מידע ללקוחות, עובדים או כל קהל רצוי מכל סוג שהוא.
העמדה בעובי 10 ס"מ המעוצבת בצורה מודרנית, משתלבת היטב בכל אירוע, כנס, או משרד ארגוני. בעזרתה ניתן להעביר מסרים, לקצר הליכים ולשפר את יעילות העבודה של הארגון ללא השקעה בכח אדם מיותר או בציוד מסורבל.
אחת התכונות הבולטות של העמדה היא איכות המסך, המגיע בפורמט רחב וברזולוציה גבוהה, מה שהופך אותו למסך אידיאלי לחדרי המתנה, לובי המשרד, או הכניסה לכנס הגדול אותו אתם מתכננים.
מסך המגע של העמדה הוא בגודל 22" שנמצא כגודל האידאלי לשימוש בעמדות אינטראקטיביות, ואינו גדול מדי להפעלה או קטן מדי לצפיה. ניתן לעבוד איתו ביד אחת או בשתי ידיים במקביל, בהתאם לצורך
מעבר למסך, ניתן להוסיף  אליה אביזרים נוספים, כגון מדפסת תרמית, מצלמה, עכבר אנטי-ונדל למניעת נזקי בלאי של שימוש גבוה, ולשלב אותה היטב בכל מקום על ידי צביעתה והתאמתה למיתוג הארגוני ולמיקום היעד.
בשנים האחרונות עמדות המידע האלקטרוניות הופכות נפוצות יותר ויותר, וכיום ניתן לראות אותן בכל סניפי הבנקים, קופות החולים והמוסדות הגדולים במשק.
העמדה של סופטק בניגוד לעמדות היקרות של המוסדות הגדולים, זולה הרבה יותר, ניידת, ומאפשרת גם לבעלי עסקים ולארגונים בסדרי גודל קטנים יותר, להעלות את רמת השירות שלהם ללקוחותיהם, ולשפר על ידי כך את הפעילות הכלכלית של הארגון או העסק.
לעמדה ניתן להוסיף שפתיים אלקטרוניות לקריאת כרטיסים מגנטיים, ובאמצעותה תוכלו להוסיף לארגון שלכם פונקציות לוגיסטיות חשובות המייעלות את פעילות העסק, כגון קביעת תורים, קבלת מידע ארגוני באמצעות כרטיס מתאים מכל מיקום ברחבי הארגון, הדפסת מסמכים רלוונטיים והכוונה יעילה של הבאים בשערי הארגון, והכל במעטפת מודרנית המעוצבת באופן אלגנטי וידידותי למשתמש.

 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo